ERJ3EKF1200V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ3EKF1200V
JLCPCB Part #
C278606
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS