ERJ-3BQF2R4V
MFR.Part #
ERJ-3BQF2R4V
JLCPCB Part #
C2078493
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS