ERJ2RKF91R0X
MFR.Part #
ERJ2RKF91R0X
JLCPCB Part #
C409937
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS