ERJ-HP6J752V
MFR.Part #
ERJ-HP6J752V
JLCPCB Part #
C4198521
Description
-55℃~+175℃ 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS