ERJ2RKF5362X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ2RKF5362X
JLCPCB Part #
C2076802
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS