ERJ-P06D12R1V
MFR.Part #
ERJ-P06D12R1V
JLCPCB Part #
C4164007
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS