ERJ2RKF12R1X
MFR.Part #
ERJ2RKF12R1X
JLCPCB Part #
C2076980
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS