ERJ2RKD5623X
MFR.Part #
ERJ2RKD5623X
JLCPCB Part #
C416448
Description
-55℃~+155℃ 100V 562kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS