ERJP06F6800V
MFR.Part #
ERJP06F6800V
JLCPCB Part #
C543547
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS