ERJ-2RKD54R9X
MFR.Part #
ERJ-2RKD54R9X
JLCPCB Part #
C4298558
Description
-55℃~+155℃ 54.9Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS