ECQ-UAAF274MA
MFR.Part #
ECQ-UAAF274MA
JLCPCB Part #
C3295276
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 270nF 275V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS