ERJ-1TNF3003U
MFR.Part #
ERJ-1TNF3003U
JLCPCB Part #
C2075162
Description
-55℃~+155℃ 1W 300kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS