ERJ-1GNF1473C
MFR.Part #
ERJ-1GNF1473C
JLCPCB Part #
C2073920
Description
-55℃~+125℃ 147kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS