ERJ-U0XF5113Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF5113Y
JLCPCB Part #
C4055245
Description
-55℃~+125℃ 31mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS