ERJ-1GJF2871C
MFR.Part #
ERJ-1GJF2871C
JLCPCB Part #
C20021292
Description
-55℃~+125℃ 2.87kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS