ERJ-3RBD9532V
MFR.Part #
ERJ-3RBD9532V
JLCPCB Part #
C20023414
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS