ERJ-1GJF10R5C
MFR.Part #
ERJ-1GJF10R5C
JLCPCB Part #
C20021060
Description
-55℃~+125℃ 10.5Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS