ERJ-1GEJ3R3C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ3R3C
JLCPCB Part #
C4106087
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 3.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS