ERJ-U08F6201V
MFR.Part #
ERJ-U08F6201V
JLCPCB Part #
C1859940
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS