ERJ-1GEF9311C
MFR.Part #
ERJ-1GEF9311C
JLCPCB Part #
C19580822
Description
-55℃~+125℃ 50mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS