ERJ-1GEF80R6C
MFR.Part #
ERJ-1GEF80R6C
JLCPCB Part #
C2097046
Description
-55℃~+125℃ 50mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS