ERJ-1GNF5230C
MFR.Part #
ERJ-1GNF5230C
JLCPCB Part #
C4032215
Description
-55℃~+125℃ 50mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS