ERJ-1GEF13R3C
MFR.Part #
ERJ-1GEF13R3C
JLCPCB Part #
C4261279
Description
-55℃~+125℃ 13.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS