ERA-3ARB8661V
MFR.Part #
ERA-3ARB8661V
JLCPCB Part #
C1706646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS