ERJ14YJ4R7U
MFR.Part #
ERJ14YJ4R7U
JLCPCB Part #
C497660
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS