ERJ-PM8F4874V
MFR.Part #
ERJ-PM8F4874V
JLCPCB Part #
C6191127
Description
-55℃~+155℃ 4.87MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS