ERJ14YJ122U
MFR.Part #
ERJ14YJ122U
JLCPCB Part #
C713410
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS