ECA-1JM222
MFR.Part #
ECA-1JM222
JLCPCB Part #
C1581122
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4A@120Hz 18mm 2000hrs@85℃ 2200uF 35.5mm 63V 7.5mm ±20% Plugin,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS