ERJ-14NF90R9U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-14NF90R9U
JLCPCB Part #
C2080583
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS