ERJ-14NF82R5U
MFR.Part #
ERJ-14NF82R5U
JLCPCB Part #
C2080702
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS