ERJ-U03F3093V
MFR.Part #
ERJ-U03F3093V
JLCPCB Part #
C4215719
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS