ERJ-14NF3831U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-14NF3831U
JLCPCB Part #
C2080773
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS