ERJ-14NF3830U
MFR.Part #
ERJ-14NF3830U
JLCPCB Part #
C4106450
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS