ECQ-U2A563MV
MFR.Part #
ECQ-U2A563MV
JLCPCB Part #
C19559852
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 250V 56nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS