ERJ-12ZYJ563U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ563U
JLCPCB Part #
C2080767
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS