ERJ-12ZYJ4R3U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ4R3U
JLCPCB Part #
C2084089
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS