ERJ-1GJF6202C
MFR.Part #
ERJ-1GJF6202C
JLCPCB Part #
C20021755
Description
-55℃~+125℃ 50mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS