ERA-6VRW8062V
MFR.Part #
ERA-6VRW8062V
JLCPCB Part #
C4056065
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS