ERJ-12YJ101U
MFR.Part #
ERJ-12YJ101U
JLCPCB Part #
C20020006
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS