ERJ-6RED18R0V
MFR.Part #
ERJ-6RED18R0V
JLCPCB Part #
C4204380
Description
-55℃~+125℃ 100mW 18Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS