ERJ-12SF80R6U
MFR.Part #
ERJ-12SF80R6U
JLCPCB Part #
C20019976
Description
-55℃~+155℃ 750mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS