ERJ12SF6652U
MFR.Part #
ERJ12SF6652U
JLCPCB Part #
C278564
Description
-55℃~+155℃ 500V 66.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS