ERJ-12NF6652U
MFR.Part #
ERJ-12NF6652U
JLCPCB Part #
C20019334
Description
-55℃~+155℃ 66.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS