ERJ-12SF22R1U
MFR.Part #
ERJ-12SF22R1U
JLCPCB Part #
C20019790
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS