ERJ-U03D1272V
MFR.Part #
ERJ-U03D1272V
JLCPCB Part #
C2112469
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS