ERJ-12SF1502U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12SF1502U
JLCPCB Part #
C20019478
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS