ERJ-P08F1872V
MFR.Part #
ERJ-P08F1872V
JLCPCB Part #
C4159748
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS