ERJ-12NF7680U
MFR.Part #
ERJ-12NF7680U
JLCPCB Part #
C20019365
Description
-55℃~+155℃ 750mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS