ERJ-8BWFR015V
MFR.Part #
ERJ-8BWFR015V
JLCPCB Part #
C3938142
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 15mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS