ERG-5SJ392
MFR.Part #
ERG-5SJ392
JLCPCB Part #
C6549293
Package
Plugin,D8xL24mm
Description
-55℃~+200℃ 3.9kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24mm Through Hole Resistors ROHS